Beran
Další adventní týden můžete začít úspěšně. Jde jen o to, jak se chováte k blízkým. Opravdu citlivý přístup k partnerovi vám totiž přinese své předvánoční ovoce! Bude se vám mnohem lépe dýchat a taky vás ocení okolí. Tím se zalíbíte sousedům, stejně jako příbuzným, kterým se zavděčíte i pečivem. Potom máte možnost užívat si blažených večerů a celého víkendu, kdy vám nebude chybět nic pěkného!

pro více informací volejte na: 906 706 906

Býk
Předvánoční atmosféra vám přináší energii. Oči tak máte jako na šťopkách! Víte, že vaše srdce bude tento týden lépe uspokojeno. Konečně totiž potkáte svůj ideál! Ihned vás okouzlí a toužíte se nějak dostat do jeho společnosti. Sice vám to jde nejdřív pomalu, první rozhovor mezi vámi je ale nadějný. Taky je cítit předvánoční romantikou! Proto o sebe taky energicky pečujte, ať zapůsobíte i vzhledem.

pro více informací volejte na: 906 706 906

Blíženci
Předvánoční ruch zvládáte dobře. Až vás bude kdosi k něčemu přemlouvat, zůstanete neoblomní. Samozřejmě hlavně v tom případě, že se jedná o něco nekalého v práci či financích! Za vaše chování vám budou druzí, poctiví lidé vděční. I protějšek si vás začne více vážit. Proto spolu můžete trávit sladší večery, kdy si dáváte víc najevo své city. Taky při přípravě vánočního pečiva a úklidu domácnosti!

pro více informací volejte na: 906 706 906

Rak
Některé situace vás v předvánočním shonu unavují. Proto byste neměli příliš dlouho cestovat za prací. Když vám to nevydělává příliš financí, ztrácí to význam. Pak vám chybí čas na rodinu a přátele, což je pro vás cennější. Vždyť už se Vánoce v jednom kalupu blíží! Takže si najdete místo, které vám umožní zůstávat blízko domova, abyste měli větší radost ze svého života! A z nákupu svátečních dárků!

pro více informací volejte na: 906 706 906

Lev
Máte důvod, proč si lépe užívat romantické atmosféry! Vaše spokojenost se životem je totiž tento týden lepší. Narůstá vám totiž bohatství, ať už je materiálního nebo vztahového původu. Zkrátka máte možnost cítit se být docela za vodou. V ten okamžik se vám lépe plánují dárky na Vánoce. Budete však i dobře vybírat sváteční zájezdy na hory. V lásce dostáváte od partnera silnější pocit uspokojení.

pro více informací volejte na: 906 706 906

Panna
Ani před Vánoci neztrácíte praktické ohledy. Finanční otázky tento týden zvládáte dobře. V obchodě se vám daří, na úřadech ale zatím pohoříte. Takže se vám vyplatí víc a déle pracovat a užívat si lepších možností při nákupech. Adventní frmol vám nijak nevadí! To se líbí i vašemu protějšku, protože máte smysl pro výhodné nákupy. A pak vám logicky zůstávají peníze na zábavu o vánočních svátcích.

pro více informací volejte na: 906 706 906

Váhy
Romantická atmosféra se dotýká přímo vašeho srdce. Pro svou drahou polovičku chcete udělat mnoho! Takže partnerovi splníte jedno předvánoční přání, na které si tak dlouho myslel. Bude vám obrovsky vděčný, protože je na tyto věci hodně citlivý. Do jeho snů však také patříte vy! Což je nejen vyznamenání, ukazuje vám však taky ochotu, abyste si spolu výrazněji užívali po celý adventní čas.

pro více informací volejte na: 906 706 906

Štír
V adventním čase máte dost sebedůvěry. Tento týden proto dokážete výrazně zapůsobit na druhé! Mladší partneři/rky vám přímo padají k nohám. Pokouší vás to tedy využít situace a nabídek k romantickým chvilkám o samotě. Ale váš partner pro vás má před svátky mnohem důležitější postavení. Roli taky hraje váš smysl pro věrnost, který ctíte s vážnou tváří. Pokud však nebudete zadaní, pak není co řešit!

pro více informací volejte na: 906 706 906

Střelec
Adventní čas vám přeje, proto se v práci dobře vyznáte. Navíc dokážete i podtrhnout svou atraktivitu. Takže si kolem prstu omotáte vlastního šéfa! Díky vašim vztahům pak cítíte možnost na lepší zisky, nebo kvalitnější postavení. O něm si stejně myslíte, že vám dávno patří. Nebo toužíte po hlubším a citovém vztahu s nadřízeným? Předvánoční čas i na vás působí romanticky, toužíte něčemu podlehnout!

pro více informací volejte na: 906 706 906

Kozoroh
Nemáte příliš klidu ani před Vánoci. Jste pak ve zvláštní situaci. Rojí se totiž kolem vás nápadníci, kteří se zajímají o vaši osobu. Ale taky soukromí! Působíte na ně totiž mocně. Nestačíte je ani odhánět, některé z nich vůbec nechcete. Budete ochotní vydat se na rande, to vám vyjde dobře. Hlavně, pokud se protějšek nezachová žárlivě! A koupí vám raději nějaké pěkné dárečky, co zvednou náladu.

pro více informací volejte na: 906 706 906

Vodnář
V sezóně předvánočních večírků chcete výrazně zapůsobit. Dokážete proto se sebou něco udělat. Změna vizáže vám potom u druhých přinese velký úspěch. Někteří lidé jsou z vašeho účesu a nového oblečení úplně ohromení. Taky je však jasné, jak výrazný máte smysl pro netradiční vkus. Protějšek na vás proto více myslí a jedná více romanticky. Zjistíte proto, že se vám akční jednání ve vzhledu vyplatí!

pro více informací volejte na: 906 706 906

Ryby
Během Adventu je dobré mít srdce na dlani. Je dobré chovat se k partnerům otevřeně. Nevěrou byste si totiž mohli pokazit blížící se vánoční svátky. Protějšek po jejím odhalení nepochopí váš přístup a klidně s vámi přestane komunikovat. Takže se raději na všechno podíváte z druhé stránky. Pobýváte spolu s partnerem častěji a hlavně si užíváte atmosféry víkendu! Dobročinný koncert vás znovu sblíží!

pro více informací volejte na: 906 706 906