Vánoce 3 týden

15.12.2009
SDÍLEJ:

Beran
Advent už je v plném běhu! Firemní večírky jsou tak plné rozbouřených vášní. Těm se dokáže málokdo vyhnout, natož vy sami. Takže budete krýt milostné poklesky svého dobrého kamaráda. Od vás je to přirozená výpomoc! Vaši snahu vám brzy vrátí, až budete potřebovat pomoci jinde. Patříte mezi lidi, jejichž pudy se projeví i těsně před vánočním obdobím. Potom už to záleží jenom na vašich protějšcích!

pro více informací volejte na: 906 706 906

Býk
Během Adventu je všude mnoho spěchu. Bude umění rozvrhnout si čas správným způsobem. Vám se to však podaří! Proto byste měli zajít do slavnostně vyzdobených obchodů. Při nákupu vánočních dárků totiž budete mít štěstí na výhodné ceny. Pak si určitě vyberete takové zboží, co se v nabídce ukáže jako nejlepší možné. V srdci pak objevíte dobrý pocit, který je spojen s očekáváním radosti u blízkých!

pro více informací volejte na: 906 706 906

Blíženci
Vánoce otevírají srdce i lidem ve vašem sousedství. Proto už nemusíte příliš ukrývat, jak je vám právě v současnosti skvěle. Konečně dosáhnete lepší partnerské harmonie! Takže se vám ve vaší domácnosti žije dobře. A máte hodně času na soukromý život, což je zrovna pro váš vztah podstatné! Láska potřebuje něco výjimečného i z hlediska dárků. A v tomto období tak pro ní uděláte jistě opravdu hodně!

pro více informací volejte na: 906 706 906

Rak
Máte šanci lépe se naladit na adventní atmosféru. Vaše nervová čidla totiž vnímají dost citlivě. A proto jste připraveni na akci v práci. Konečně totiž odhalíte toho, kdo vám škodil v zaměstnání! Máte šanci se s ním pořádně pohádat a tím vyčistit vzduch. Kolegům můžete dokázat, že jste v mnohém měli pravdu. Proto z vás spadne napětí a máte hodně času na nákup vánočních dárků a vlastní protějšek!

pro více informací volejte na: 906 706 906

Lev
Blížící se Vánoce na vás mají čím dál lepší vliv! Atmosféra týdne vám přeje ve všech oblastech života. V milostném ohledu tak budete naprosto spokojení. Protějšek se k vám chová jako sladký miláček. Vztah vám tedy funguje opravdu dobře. Jste plní radosti a proto uděláte kus práce na sváteční výzdobě a přípravě pečiva. Po večerech se potom můžete věnovat lásce a erotice ve všech možných podobách.

pro více informací volejte na: 906 706 906

Panna
Vánoce jsou pro vás hybnou silou. Vaše nadšení tak den ode dne stoupá! Zvládnete se vyléčit z jakékoliv nemoci. Proto uděláte mnoho práce, která se vám zdá být méně náročná. Díky svým rukám zvládnete i to, co potřebuje váš protějšek ve sváteční domácnosti. A při vánočních nákupech. Chcete mu vrátit jeho starostlivost, kterou projevil během vašeho tělesného oslabení. Rozvíjíte tak milostné vztahy!

pro více informací volejte na: 906 706 906

Váhy
Adventní období na vás působí pozitivně! Planety vám proto vyloženě přejí. Máte netušené možnosti v oblasti lásky, zároveň ale i ve financích. Takže se věnujete svému protějšku, podobně i ziskům ze svých nákupů a předvánoční práce. Cítíte více spokojenosti a máte tak další čas na své oblíbené koníčky a lásku. A připravujete se na blížící se svátky! Rádi si zajedete na romantický výlet za hranice.

pro více informací volejte na: 906 706 906

Štír
Během adventního období jste plní erotické nálady. V lásce proto toužíte po něčem docela novém. To však neznamená, že chcete být nevěrní svému milému partnerovi. Vztahy s ním se však musí určitě vylepšit, pro což cítíte správné předpoklady. Protějšek si užívá, jaký má od vás pocit příjemného milování! Potom se totiž budete také chovat mnohem lépe k lidem, mezi kterými nakupujete vánoční dárky.

pro více informací volejte na: 906 706 906

Střelec
Adventní čas přímo čaruje. Tento týden se tak změníte k lepšímu. Dokonce i šéf na vás má velice pozitivní vliv! Proto toho v zaměstnání ještě v předvánočním čase zvládnete udělat mnohem více. A taky si vytvoříte předpoklady pro značný zisk do budoucna. Dobrý tandem vytvoříte i se svým protějškem, který vás ve vaší domácnosti podporuje při přípravách na svátky. Proto je váš vztah zase vylepšen!

pro více informací volejte na: 906 706 906

Kozoroh
Svátky se kvapem blíží. Romanticky naladění jste však i proto, že se promění problematická situace. Přestanete mít smůlu v lásce! Takže se můžete seznamovat s protějšky, kteří vám budou ihned sympatičtí. Jak během práce, tak ve vašem sousedství. Jste pro ně atraktivnější typy a chtějí se s vámi ukazovat i na adventních trzích. Dokážete si pak spolu užívat sympatickou atmosféru erotického škádlení.

pro více informací volejte na: 906 706 906

Vodnář
V adventním období začínáte úplně podléhat romantické atmosféře. Víc tedy myslíte na spokojený vztah s protějškem. Proto se vyhnete známosti na jednu noc. Nemá totiž žádnou duševní hloubku a ublíží tak nejen vašemu protějšku. Ale i vám osobně! Láska je pro vás o dost více, než svádění! Raději pomáháte doma zdobit domácnost. Tak budete během týdne šťastnější a podpoříte něžnou předvánoční náladu!

pro více informací volejte na: 906 706 906

Ryby
Blížící se Vánoce jsou poslem dobrých zpráv. Mnoho dobrého vás čeká i v profesním ohledu. Změny v práci vám přinesou jednoznačné výhody! Proto se věnujete projektům, které by vám měly později přinášet další zisky. Vašeho nadšení si jasně všimne vlastní šéf. Je s vámi spokojený, což taky vylepší adventní atmosféru. Proto jste i ve vztahu k partnerovi milí a vnímaví! Tak se lépe nakupují i dárky.

15.12.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Výroba - Výroba Zámečníci strojů 26 000 Kč

Zámečníci strojů Zámečník. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 26000 kč, mzda max. 33000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Osobní kontakt; Vhodné i pro OZP. Pracovník do výroby. Náplní práce bude skládání, zabrušování, stehování dílů ocelových konstrukcí (zábradlí, žebříky, plošiny). Požadujeme: znalost čtení výkresové dokumentace, svářecí průkaz. Zkušenosti a praxe výhodou-možnost zaučení. Provoz jednosměnný: 6:00-14:30 hod. Pracovní doba lze po domluvě uzpůsobit autobusové dopravě. Kontakt: osobní kontakt, na adrese pracoviště PO-PÁ 7-14.30 hod., telefonicky 7-14.30 hod., e-mailem.. Pracoviště: Getura plus, spol. s.r.o., 788 05 Libina. Informace: Pavel Talanda, +420 583 233 009.

Služby - Pracovnice úklidových služeb 100 Kč

Úklid 100Kč Hledáme pracovnice úklidových služeb na objekty po Brně a jeho okolí. Pracovní doba je dle domluvy. Dopolední od 6-14hod., odpolední od 14-20hod. Mzda 100 Kč/hodinu. Vhodné pro ID/OZP. Možnost vyplácení záloh. Možno pracovat na HPP zkrácený/plný úvazek, DPP.

Potravinářství - Potravinářství Potravinářský dělník 16 000 Kč

Výrobci a zpracovatelé potravin a příbuzní pracovníci Výrobci a zpracovatelé potravin. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč. Volných pracovních míst: 33. Poznámka: Požadujeme výpis z rejstříku trestů., Pracovní doba - pondělí až pátek, denní/noční - 12ti hodinové směny., Přísné hygienické normy - práce v potravinářství., , Osobní kontakt možný každé pondělí mezi 10:00 - 11:00 hod po předchozí telefonické domluvě.. Pracoviště: Vdf global s.r.o., pracoviště, U Kožovy hory, č.p. 2748, 272 01 Kladno 1. Informace: Michal Kischuk, +420 774 238 555.

Doprava a logistika - Přijmeme řidiče sk. CE 25 000 Kč

Řidič sk. CE Přijmeme řidiče nákladních aut. sk CE pro převoz stavebních strojů po celé ČR, denní příjezd na provozovnu v Bohumíně. Plat 25.000 Kč dle odpr. hodin. Proplacení přesčasových hodin, příplatky za svátky a víkendy.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

< Zpět na Vánoční speciál