Beran
Během tohoto týdne budete mít důvod k lepší náladě. Vaše ratolesti vás totiž něčím nesmírně potěší. Takže už kvůli nim vytvoříte doma pěknou atmosféru a na Vánoce se připravujete s nadšením malého dítěte. Jen si to přiznejte, rodina je pro vás prostě to nejcennější a tak chcete, aby se doma všichni cítili dobře. Dárky pro všechny vyberete podle jejich přání i vkusu. Těšte se na velké díky a slzy dojetí!

pro více informací volejte na: 906 706 906

Býk
Vaše činny budou dokonale promyšlené. V oblasti financí uděláte správné rozhodnutí a hned si na vánoční dárky přilepšíte. Pro jistotu si sepíšete i seznam osob, které byste chtěli obdarovat. Ve vašem zápisu nebude chybět ani poznámka, co komu koupíte. Na něm jasně poznáte, kdo je pro vás nejdůležitější, a komu byste snesli modré z nebe. Před dotyčnou osobou se projevíte, jako hodně štědrý člověk.

pro více informací volejte na: 906 706 906

Blíženci
V některých situacích nemůžete zůstat nečinní, proto se v zaměstnání zastanete kolegy, který vám za to bude vděčný. Rád si s vámi vyrazí na skleničku a řekne vám, jak moc si vaší pomoci váží. Díky tomu se dočkáte neocenitelného vánočního dárku! Kdy vám naposledy někdo takhle poděkoval za to, že jste féroví lidé? Budete hrdí sami na sebe a pochlubíte se s díkem také svému protějšku, který ve vás uvidí ideál.

pro více informací volejte na: 906 706 906

Rak
S postupujícím týdnem je vám to stále jasnější. Věříte, že žijete a budete žít s tím pravým nebo pravou. Hold jste si uměli vybrat. Proto jste do příprav na Vánoce tak zapálení. Chcete vytvořit dokonalou atmosféru společného domova, aby si i váš protějšek uvědomil, co má doma za zlato. Až naservírujete jednu ze svých výtečných domácích večeří, přesvědčíte se o tom, že i vy jste pro partnera vším!

pro více informací volejte na: 906 706 906

Lev
Jste jako utržení ze řetězu a flirtujete, kde se dá. Adventní čas vám k tomu také přeje! Kolegové a přátelé jsou totiž naladěni na stejnou vlnu a budou vám vycházet vstříc. V každém se projeví chuť, lásku trochu dramatizovat. Nechají vás předvádět se a vy budete ve svém živlu. Pokud jste ale zadaní, ovlivnilo by koketování váš vztah, tak pozor na to. Když se budete držet zpět, dočkáte se harmonického partnerství.

pro více informací volejte na: 906 706 906

Panna
Během tohoto týdne se projevíte jako hodně zodpovědný člověk. V hlavě totiž budete mít především přípravy na Vánoce a nezbytný úklid. Začnete se také činit, abyste měli na svátky vše v pořádku. Víte totiž, že partner ani děti vám v tomto směru příliš nepomohou. Proto nebudete čekat na to, až vám někdo nabídne pomoc a poradíte si se vším sami. Díky svým schopnostem a elánu se vám vše podaří na jedničku.

pro více informací volejte na: 906 706 906

Váhy
Čeká vás příjemný týden, prodchnutý přátelskou atmosférou. Kamarádi vás totiž překvapí výzvou k utužení vzájemných vztahů a vy se s nimi v adventním čase rádi setkáte. Neviděli jste je už dlouho, takže jste zvědaví na všechny novinky. Při setkání budete také obdarování drobností, která vás rozesměje, a připomene vám situaci s nimi prožitou. Při společném rozhovoru si uvědomíte, jak moc vám chyběli.

pro více informací volejte na: 906 706 906

Štír
Mnoho věcí se nyní ve vašem životě obrátí k lepšímu. Najdete totiž větší důvěru ke svému protějšku, který vás v poslední době potrápil. Díky tomu spolu začnete trávit více času a najdete si k sobě cestu. Přesně tohle váš partnerský vztah potřeboval! Partnerskou krizi však nebudete překonávat sami. Vydáte se na návštěvy po známých, kteří se s vámi rádi budou veselit a s potěšením zjistí, že jste opět šťastní.

pro více informací volejte na: 906 706 906

Střelec
Už bylo na čase, abyste začali brát větší ohledy na svůj protějšek. Tento týden pro něj budete chtít udělat něco výjimečného. Jste v dobrém rozpoložení a chcete mu svou lásku dát najevo. Vaše city báječně vystihne romantická večeře nebo originální vyznání lásky. Při ní se projevíte jako živé dynamo, které se nedá zastavit a chrlí ze sebe plno nápadu, jak strávit vánoční svátky. Svou polovičku jimi nadchnete!

pro více informací volejte na: 906 706 906

Kozoroh
Dáte do pořádku domácnost, která celý rok trochu strádala. Díky tomu objevíte v knihovně rady, jak se lépe postarat o své zdraví. Potom zručně vykurýrujete bolístky, které vás už nějakou dobu trápí. Budete se divit, jak málo stačilo k tomu, abyste se opět cítili dobře. Pocit úlevy bude mít lepší vliv i na vztah s protějškem. O víkendu se podřídíte jeho přáním a budete se věnovat předem připravenému programu.

pro více informací volejte na: 906 706 906

Vodnář
Během týdne vás adventní atmosféra začne pohlcovat čím dál víc. Hlavně proto, že okouzlíte jednu náhodnou známost. Přinese vám to naději, že lépe strávíte nadcházející Vánoce. Proto se začnete snažit, aby váš plán nic nezhatilo. S nadšením pro svou novou lásku budete vybírat dárky, které by se jí mohly líbit. Dáte si na tom hodně záležet a vaše snaha se vám vyplatí. Osudový vztah je na spadnutí!

pro více informací volejte na: 906 706 906

Ryby
Víte, že na Vánoce potřebujete více peněz. Takže jste během týdne ochotní pracovat až do úmoru. To vám potřebný zisk přinese. Díky tomu si lépe naplánujete, jaké nákupy provedete. Během víkendu se budete cítit spokojeně a na obchůzky po obchodech se vydáte hned ráno. S protějšek si také naplánujete, v jakém duchu strávíte první společné Vánoce. Budete se těšit na pohádky, cukroví a dárečky.

pro více informací volejte na: 906 706 906