Beran
Během Adventu si nedáváte oraz. Budete totiž mít všechny předpoklady pro poctivou práci. Tak nezklamete očekávání nadřízeného! Vyděláte si tím nejen více peněz, ale budete také zlepšovat vztahy na pracovišti. To bude hodně znamenat i pro vaše soukromí, máte totiž více peněz na vánoční dárky. Prohlížíte si výlohy a nakupujete to, co se vašim milým bude zaručeně líbit. Svátky se vám povedou skvěle.

pro více informací volejte na: 906 706 906

Býk
Měli byste zůstat u svého partnera. I když se bude dít cokoliv. Začátek nových vztahů nebude dobrý, ještě vám budou schopné zamotat hlavu. Takhle objevíte pohodu v duši, která vám vzhledem k Vánocům bude přinášet všechny výhody. S protějškem si navzájem uděláte radost vícekrát. Líbí se vám, když si oba můžete naplno užívat jídlo, stejně jako dárky. Nejvíce svátečních zážitků budete mít v ložnici.

pro více informací volejte na: 906 706 906

Blíženci
Během Adventu se vám povedlo vylepšit vztahy. Takže se tento týden budete těšit na zimní dovolenou, kterou si budete hodně užívat. Vánoční svátky se sice snažíte strávit doma, potom byste se ale chtěli vydat i do hor. S partnerem půjde všechno jenom lépe! Proto se spolu budete radit, až přijdete na správný plán. Romantické bude setkání s rodinou pod stromečkem, i výlety na běžkách po hřebenech.

pro více informací volejte na: 906 706 906

Rak
Budete patřit k opravdu šikovným lidem s estetickým vkusem. Na vánoční výzdobě kanceláře, i domova si dáte záležet. Do přípravy svátků určitě zapojíte svůj protějšek a děti, protože se tomu také věnují s radostí. Návštěvy budou jen obdivovat váš skvělý smysl pro styl a později se k vám zase rády vrátí. Kromě krásy je u vás prostě rozeznatelné teplo domova a atmosféra fungující rodiny, plné lásky.

pro více informací volejte na: 906 706 906

Lev
První Vánoce s osudovou láskou budou probíhat úžasně. S chutí tedy připravujete tradiční jídlo své rodiny a celou domácnost přenášíte do sváteční atmosféry. Žádnou drobnost nenecháte náhodě, abyste měli všechno dokonale sladěné. V takovém prostředí se bude láska projevovat s plnou silou. Mezi touhou po něžnosti a lásce nezapomenete na dárky! Budou opravdu od srdce, což na nich bude hned poznat.

pro více informací volejte na: 906 706 906

Panna
Během Adventu se situace obrací k lepšímu. Změna v práci, i ve vztahu tak bude bezvadná. Profesionálně se vyhoupnete na vyšší příčky. V oblasti zisku se vám ještě daří díky vánočním nákupům zákazníků. I vy proto máte více peněz na dárky! Budete je nakupovat z lásky. V partnerství totiž vytváříte skvělý pár, který ostatní obdivují. Proto se budete věnovat svátkům, i sobě navzájem s plným nasazením!

pro více informací volejte na: 906 706 906

Váhy
Nechcete být stále jen při zdi. Toužíte po splnění svých tajných snů! Týkají se vašeho partnerství, které teď bude šlapat jako hodinky. Ale také dárků, které můžete dostat, ale i s radostí rozdávat! Avšak nejdůležitější bude pro vás porozumění s blízkými, hlavně s příbuznými. Hovořit spolu po delší době znamená novou radost! Vánoce budou naštěstí svátky pochopení, takže vám svou náplní vyhovují.

pro více informací volejte na: 906 706 906

Štír
Končící Advent pro vás bude mít překvapení. Lásku vám totiž vyzná osoba, od které byste to předtím nečekali. Chvíli budete zkoumat, co jí k tomu vlastně vede. Raději to necháte plavat. S chutí se zaměříte na osobní život se současným protějškem. Ten pro vás bude mnohem důležitější! Během Vánoc totiž svůj vztah můžete rozvinout podle svého přání. Tak jistě nebude milých dárků pod stromečkem málo.

pro více informací volejte na: 906 706 906

Střelec
Průběh Adventu popřeje vaší spokojenosti. Budete totiž milostným lákadlem pro celé okolí! Proto si předvánoční večírky užijete dosyta. Potom však zjistíte, jak jste taky důležití pro svého partnera. Pokud mu nevadí vaše atraktivita a navíc se k vám chová mile, tak strávíte krásné svátky. Romantické atmosféry si užíváte u večeře, i během rozbalování dárků. Také se určitě budete s nadšením milovat.

pro více informací volejte na: 906 706 906

Kozoroh
Uděláte si rádi pořádek ve financích. Výsledek vás příjemně překvapí, protože na účtu máte víc prostředků, než jste čekali. Takže se ještě u vás může rozvinout nákupní horečka! Dárky budete chtít pořídit protějšku, ale také svým nejlepším přátelům. Projevíte chuť nakupovat tradiční, i originální kousky. Pro partnera však budete mít ještě něco romantického v záloze. Tím bude chuť ukázat svou lásku.

pro více informací volejte na: 906 706 906

Vodnář
Na lásce vám bude záležet hodně. Proto vytvoříte doma partnerovi skvělou, citlivou atmosféru. Tak si užijete Vánoce ve skutečně svátečním duchu. Budete ochotní najít hodně času pro přípravu cukroví, i kapra se salátem. Na nadílku pod stromečkem rádi pozvete blízké přátele, kteří navíc vylepší vaše vztahy. S protějškem také budete schopní užívat si moře lásky, když se naladíte na stejnou vlnu!

pro více informací volejte na: 906 706 906

Ryby
Okouzlíte osoby, s nimiž přijdete do styku. Tím vylepšíte nejednu situaci, jak v zaměstnání, tak ve vlastním soukromí! Sluší vám to na večírku, i během přípravy svátků, kdy projevíte smysl pro rodinné tradice. Přitom nikdy neztratíte to správné pochopení pro atmosféru, za což vás protějšek dokáže opravdu ocenit! Tak budete Vánoce prožívat se skutečnou radostí v srdci, kterou vám nikdo nevezme.