Adventní bazárek v Rakovníku se blíží

Rakovník - Devátý ročník Adventního bazárku v Kulturním centru Rakovník se koná v neděli 11. prosince. Věci se budou přijímat o den dříve od 14 do 21 hodin. Výtěžek z bazárku bude věnován Domovu Ráček Rakovník, Kojeneckému ústavu s dětským domovem v Praze Krči a Domovu seniorů v Novém Strašecí.

9.12.2016
SDÍLEJ:

Adventní bazárek v RakovníkuFoto: Jana Elznicová

Kromě odpadků a oblečení lze přinést takřka cokoliv - hračky, sportovní potřeby, bižuterii a jiné ozdobné předměty, nádobí, drobný nábytek nebo elektrospotřebiče.

Nedělní nakupování zpříjemní moderátorka Petra Špindlerová, taneční oddíl TJ Sokol Rakovník, Brass Band Rakovník, klienti Domova Ráček Rakovník, žáci Základní umělecké školy Rakovník a od 16 hodin pohádka.

Autor: Jana Elznicová

9.12.2016 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Gastronomie - Kuchař/ka na krátký/dlouhý týden 30 000 Kč Do nové restaurace "Stodola Herink" v Herinku u Průhonic, přijmeme kuchaře nebo kuchařku na krátký/dlouhý týden. Nabízíme 30.000 Kč/měsíc čistého, vše na výplatní pásce, bonusy a benefity, přátelské prostředí a práci v nově a skvěle vybavené kuchyni s nejmodernějšími technologiemi. Administrativa - Administrativní pracovnice 16 000 Kč Administrativa Přijmeme administrativní pracovnici do řeznictví v ČB. Pracovní náplň je vedení interního účetnictví (pokladna, sklad - program winshop, související administrativa). Pracovní doba: 11h – do 18:30. Praxe výhodou, nástup možný ihned. Zaměstnancům dáváme stravenky, plat je jim zasílán do 5. dne v měsíci, jsme schopni zajistit i bydlení. Obchod - Prodavačka na čerpací stanici 27 000 Kč Přijmu pokladní na čerpací stanici KM Prona na Průmyslové ulici v Praze 10 u stanice autobusu. Práce na denní a noční směny, krátký/dlouhý týden. Příplatky za noční směny a za víkendy. Stavebnictví - Hledáme mistry 39 200 Kč Hledáme mistry Hledáme vedoucí prací - mistry pro práce na železničním svršku pro provozovny P10 Vršovice a Benešov u Prahy. Místem práce je Pha a blízké okolí. Nástup možný ihned. Jednosměnný provoz, pracovní doba 6,30-15,00 hodin. Bonusy - 13. plat, příspěvek na životní pojištění 2.500 Kč měs., předdovolenkový příspěvek, cestovní náhrady, 25 dní dovolené, proplacení přesčasových hodin.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

< Zpět na Vánoční speciál

DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY