Adventní koncert v České televizi patří Klubíčku

Vráž - Adventní koncert České televize bude o stříbrné neděli patřit poprvé organizaci z Berounska, charitativní organizaci Klubíčko. Ta se v letošním roce přihlásila do projektu a odborná porota ji nakonec vybrala mezi čtyři organizace, které si letos rozdělí rovným dílem.

8.12.2016
SDÍLEJ:

Alena Pecková, ředitelka KlubíčkaFoto: Petra Lišková

„Uspěli jsme se svým projektem na přístavbu Penzionu Klubíčko Vráž, kde od roku 2014 provozujeme komplex registrovaných sociálních služeb, terapií a integrovaných volnočasových aktivit doplněný bezbariérovou dopravou," uvedla ředitelka Klubíčka Alena Pecková s tím, že díky této podpoře bude možné rozšířit zázemí pro klienty a zvýšit kapacitu poskytovaných služeb.

Berounské Klubíčko je v regionu pojmem, který je již téměř 20 let pevně spojen s poskytováním kvalitních sociálních služeb pro děti i dospělé se zdravotním postižením a jejich rodiny. Rodiče těžce postižených dětí budují od roku 2014 na Vráži u Berouna nové zařízení, tentokrát rodinného typu Penzion Klubíčko.

„Toto zařízení je jedinečné v tom, že celoročně poskytuje komplex registrovaných sociálních služeb, terapií a integrovaných volnočasových aktivit dětem, mladistvým a dospělým s těžkým zdravotním postižením v malém penzionu rodinného charakteru s vysokým důrazem na individuální potřeby klientů," dodala Alena Pecková.

Klubíčko přednostně zaměstnává rodiče postižených dětí a osoby se zdravotním postižením a řadu odborníků, čímž je zajištěna vysoká úroveň a kvalita poskytovaných služeb - zejména pro klienty s těžkým zdravotním postižením. Proto služby Klubíčka střídavě využívá cca 60 dětí i dospělých zejména s těžkým zdravotním postižením z celé ČR.

Autor: Petra Lišková

8.12.2016 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Gastronomie - Kuchař/ka na krátký/dlouhý týden 30 000 Kč Do nové restaurace "Stodola Herink" v Herinku u Průhonic, přijmeme kuchaře nebo kuchařku na krátký/dlouhý týden. Nabízíme 30.000 Kč/měsíc čistého, vše na výplatní pásce, bonusy a benefity, přátelské prostředí a práci v nově a skvěle vybavené kuchyni s nejmodernějšími technologiemi. Administrativa - Administrativní pracovnice 16 000 Kč Administrativa Přijmeme administrativní pracovnici do řeznictví v ČB. Pracovní náplň je vedení interního účetnictví (pokladna, sklad - program winshop, související administrativa). Pracovní doba: 11h – do 18:30. Praxe výhodou, nástup možný ihned. Zaměstnancům dáváme stravenky, plat je jim zasílán do 5. dne v měsíci, jsme schopni zajistit i bydlení. Obchod - Prodavačka na čerpací stanici 27 000 Kč Přijmu pokladní na čerpací stanici KM Prona na Průmyslové ulici v Praze 10 u stanice autobusu. Práce na denní a noční směny, krátký/dlouhý týden. Příplatky za noční směny a za víkendy. Stavebnictví - Hledáme mistry 39 200 Kč Hledáme mistry Hledáme vedoucí prací - mistry pro práce na železničním svršku pro provozovny P10 Vršovice a Benešov u Prahy. Místem práce je Pha a blízké okolí. Nástup možný ihned. Jednosměnný provoz, pracovní doba 6,30-15,00 hodin. Bonusy - 13. plat, příspěvek na životní pojištění 2.500 Kč měs., předdovolenkový příspěvek, cestovní náhrady, 25 dní dovolené, proplacení přesčasových hodin.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

< Zpět na Vánoční speciál

DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY