Babičky v Libiši vyráběly fotorámečky a vyprávěly o Vánocích

Libiš - Ve tvořivé dílničce z projektu Generace bez bariér, který v Libiši na Mělnicku pořádá místní spolek, se tentokrát vyráběly rámečky na fotografie. Spolek zajistil i snímky seniorek, které byly nadšené. Některé si rámečků udělaly více a daly do nich obrázky oblíbených zvířat.

10.12.2016
SDÍLEJ:

Babičky z domu s pečovatelskou službou sv. Jakuba v Libiši vyráběly zdobené fotorámečky.Foto: Spolek Libiš

Pečovatelský dům sv. Jakuba v Libiši ožil předvánoční atmosférou. Spolek Libiš tam pořádal další setkání s tvořením, babičkám při výrobě krásných fotorámečků pomáhaly členky spolku Michaela Kotlabová a Nikola Smejkalová. Lepit, stříhat a zdobit rámečky přišly i libišské děti.

Tvoření si účastníci zpestřili vyprávěním o Vánocích. Ozdobený stromek, kapr a celá rodina u jednoho stolu byly velkým tématem. Také připomínka volného talíře pro pocestného dodala diskusi o tradicích nádech blížících se svátků. Babičky se do svých domovů rozcházely s příjemnými pocity.

Všichni už se zároveň těší na dárek, který v pondělí 12. prosince v 18 hodin ke sv. Jakubu přinesou v podobě adventní hudby Revival Swing Band Quartet pod vedením manželů Šilhavých z Jazzové zahrady.

Autor: Barbora Tesnerová

10.12.2016 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

< Zpět na Vánoční speciál

DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY