Děti na startu se vydají pro dárky ke kladenském stromku

Kladno - Slavnostní pochod k vánočnímu stromu, zábavné společné cvičení a nakonec nadílka dárků, které děti budou motivovat ke zdravému stravování. To čeká děti 19. prosince od 16.30 do 17.30 hodin v Kladně, kde pro ně vánoční akci připravili pořadatelé projektu Děti na startu.

19.12.2016
SDÍLEJ:

Děti na startu se na 1. ZŠ v Kladně loučily s prvním školním rokem. Manažerka projektu Jitka LiterováFoto: Deník/ Rudolf Muzika

Projekt Děti na startu vede nejmenší ke správným pohybovým i stravovacím návykům a v Kladně se těší velkému zájmu nejen dětí, ale také rodičů a veřejnosti.

„Letos jsme k zdravějšímu životnímu stylu přivedli 412 dětí, které v rámci našeho projektu pravidelně sportují ve Sportklubu a na základních školách Amálská, C. Boudy, Vašatova a Vodárenská," chlubila se právem manažerka projektu Jitka Literová. Děti si podle ní zaslouží odměnu v podobě překvapení na závěrečné hodině 19. prosince.

„S dětmi i jejich rodiči se nejprve vydáme v 16.30 hodin z jejich tělocvičen na pochod k vánočnímu stromu na kladenském náměstí, kde si společně zacvičíme před pódiem a děti pak pod stromečkem najdou dárky, které je budou motivovat ke správnému stravování," upřesnila manažerka projektu Děti na startu Jitka Literová.

Autor: Rudolf Muzika

19.12.2016 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

annonce-logo

Nabídky práce

+ Podat inzerát

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

< Zpět na Vánoční speciál