Už v sobotu odpoledne se všichni v Klášterci konečně dočkají toho, že z vánočního kamionu vystoupí ve svém typickém červeno-bílém kostýmu usměvavý Santa Claus.

Kamion přiveze nejen sváteční atmosféru, ale také umožní ledem přispět na dobrou věc. Na malé i velké návštěvníky akce čeká bohatý program plný her a zábavy, děti se naučí speciální vánoční tanec a budou moci navštívit Santu Clause přímo v jeho svátečně vyzdobeném kamionu.

Celé odpoledne pak bude probíhat prodej vánočních suvenýrů, jehož výtěžek půjde na Městský ústav sociálních služeb. Symbolický šek si zástupce organizace převezme na závěr celé akce.

„Také tento rok jsme ve spolupráci s městy pečlivě vybírali organizace, které v rámci Vánočního kamionu podpoříme. Rád bych proto předem poděkoval všem, kteří si najdou čas a přijdou se na naše zastávky podívat. Věřím, že se nám společně podaří vytvořit skvělou atmosféru a přispět k naplnění hlavního poslání Vánočního kamionu," uvedl Jan Kopřiva, manažer projektu.

Příběh Coca-Cola Vánoční tour je v každém městě stejný. Doprovodný program začíná v 16:00 hodin, kdy moderátor učí děti speciální tanec. Po půl hodince všichni společně uvítají Santu Clause a jeho kamion.

Akce potrvá až do 18:00 hodin, kdy se návštěvníci se Santou rozloučí a vyprovodí ho na cestu do dalšího města, aby mohl rozdávat vánoční atmosféru a radost také ostatním.

Ti odvážní se mohou se Santou také vyfotit nebo mu pošeptat svoje vánoční přání.

Akce se koná v sobotu na parkovišti u Aquaparku od 16:00 hodin.