Do Klášterce míří Vánoční kamion

Klášterec nad Ohří - I letos vyráží Vánoční kamion Coca-Cola na cestu po českých a moravských městech. Do Klášterce dorazí už tuto sobotu.

8.12.2016
SDÍLEJ:

Vánoční kamion v LitoměřicíchFoto: Foto: Deník/Karel Pech

Už v sobotu odpoledne se všichni v Klášterci konečně dočkají toho, že z vánočního kamionu vystoupí ve svém typickém červeno-bílém kostýmu usměvavý Santa Claus.

Kamion přiveze nejen sváteční atmosféru, ale také umožní ledem přispět na dobrou věc. Na malé i velké návštěvníky akce čeká bohatý program plný her a zábavy, děti se naučí speciální vánoční tanec a budou moci navštívit Santu Clause přímo v jeho svátečně vyzdobeném kamionu.

Celé odpoledne pak bude probíhat prodej vánočních suvenýrů, jehož výtěžek půjde na Městský ústav sociálních služeb. Symbolický šek si zástupce organizace převezme na závěr celé akce.

„Také tento rok jsme ve spolupráci s městy pečlivě vybírali organizace, které v rámci Vánočního kamionu podpoříme. Rád bych proto předem poděkoval všem, kteří si najdou čas a přijdou se na naše zastávky podívat. Věřím, že se nám společně podaří vytvořit skvělou atmosféru a přispět k naplnění hlavního poslání Vánočního kamionu," uvedl Jan Kopřiva, manažer projektu.

Příběh Coca-Cola Vánoční tour je v každém městě stejný. Doprovodný program začíná v 16:00 hodin, kdy moderátor učí děti speciální tanec. Po půl hodince všichni společně uvítají Santu Clause a jeho kamion.

Akce potrvá až do 18:00 hodin, kdy se návštěvníci se Santou rozloučí a vyprovodí ho na cestu do dalšího města, aby mohl rozdávat vánoční atmosféru a radost také ostatním.

Ti odvážní se mohou se Santou také vyfotit nebo mu pošeptat svoje vánoční přání.

Akce se koná v sobotu na parkovišti u Aquaparku od 16:00 hodin.

Autor: Jaroslav Průša

8.12.2016 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Gastronomie - Kuchař/ka na krátký/dlouhý týden 30 000 Kč Do nové restaurace "Stodola Herink" v Herinku u Průhonic, přijmeme kuchaře nebo kuchařku na krátký/dlouhý týden. Nabízíme 30.000 Kč/měsíc čistého, vše na výplatní pásce, bonusy a benefity, přátelské prostředí a práci v nově a skvěle vybavené kuchyni s nejmodernějšími technologiemi. Administrativa - Administrativní pracovnice 16 000 Kč Administrativa Přijmeme administrativní pracovnici do řeznictví v ČB. Pracovní náplň je vedení interního účetnictví (pokladna, sklad - program winshop, související administrativa). Pracovní doba: 11h – do 18:30. Praxe výhodou, nástup možný ihned. Zaměstnancům dáváme stravenky, plat je jim zasílán do 5. dne v měsíci, jsme schopni zajistit i bydlení. Obchod - Prodavačka na čerpací stanici 27 000 Kč Přijmu pokladní na čerpací stanici KM Prona na Průmyslové ulici v Praze 10 u stanice autobusu. Práce na denní a noční směny, krátký/dlouhý týden. Příplatky za noční směny a za víkendy. Stavebnictví - Hledáme mistry 39 200 Kč Hledáme mistry Hledáme vedoucí prací - mistry pro práce na železničním svršku pro provozovny P10 Vršovice a Benešov u Prahy. Místem práce je Pha a blízké okolí. Nástup možný ihned. Jednosměnný provoz, pracovní doba 6,30-15,00 hodin. Bonusy - 13. plat, příspěvek na životní pojištění 2.500 Kč měs., předdovolenkový příspěvek, cestovní náhrady, 25 dní dovolené, proplacení přesčasových hodin.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

< Zpět na Vánoční speciál

DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY