Dočkali se. Rakovník bude mít vánoční trhy

Rakovník - Roky se o tom mluvilo, roky poukazovali Rakovničané na to, že i v okolních městech, jako například v nedalekém Žatci, se konají vánoční trhy. Nyní dostanou zdejší obyvatelé, a nejen samozřejmě ti, možnost vyrazit podpořit rakovnický vánoční trh. Ten se uskuteční před zlatou adventní nedělí.

30.11.2016
SDÍLEJ:

Vánoční trhy v ŽatciFoto: DENÍK/Hynek Dlouhý

„Jedná se o pilotní projekt, budeme mít od Městské knihovny Rakovník zapůjčeno deset stejných stánků kvůli jednotnému vzhledu. Pokud se vánoční trhy osvědčí, pak bychom s nimi chtěli pokračovat i v příštím roce," nechal se slyšet místostarosta města Miroslav Samaš.

Vánoční trhy se letos uskuteční ve městě premiérově, konkrétně 16. a 17. prosince (pátek a sobota) od desáté do zhruba šestnácté hodiny. „Přemýšlíme, že bychom ještě oslovili nějaké místní hudebníky, zda by nám zde nezahráli," řekl Miroslav Samaš.

Podle něj jsou již nyní stánky obsazené, těšit se můžete na výrobky Domova Ráček, produkty rakovnického pivovaru, mastné výrobky, svařák a jiný alkohol a spousta dalšího vánočního zboží.

Autor: Miroslav Elsnic

30.11.2016 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

< Zpět na Vánoční speciál