Ilona Csáková chystá Vánoční koncert s chomutovským Big Bandem

Chomutov - Zpěvačka Ilona Csáková se vrací na sever Čech, kde začínala svojí pěveckou kariéru, s koncertním programem sestaveným ve spolupráci s Big Bandem Zdenka Tölga.

21.11.2016
SDÍLEJ:

Ilona CsákováFoto: DENÍK/David Taneček

Tento orchestr je po řadu let neodmyslitelnou součástí kulturního života na Chomutovsku a Mostecku a jeho letošní vánoční koncert je již jubilejní 20. v pořadí.

Big Band spolu s Ilonou Csákovou poskládal velmi pestrou paletu skladeb a písní, od tradičních hitů této zpěvačky, přes swingové melodie až po krásné vánoční balady.

Ilona Csáková začala v nedávné době spolupracovat s velkými orchestry a tak je vše postaveno na skvělých aranžích pro velký Big Band, což umocňuje zážitek z celého koncertního vystoupení. Také samotný orchestr pod vedením Viliama Béreše a Milana Hyneše se předvede se skladbami z dílen světových i českých autorů a svými zpěváky a zpěvačkami, což podpoří celkovou skvělou hudební atmosféru koncertu.

Vánoční koncert Ilony Csákové a Big Bandu Zdenka Tölga se bude konat 7. 12. od 19 hodin v chomutovském divadle. Vstupné je 300 korun a lístky je možné získat v předprodeji v divadle i v infocentru.

Autor: Redakce

21.11.2016 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Ochrana a ostraha - Vrátnice - domovník 12 000 Kč

Vrátní Do našeho týmu hledáme spolehlivou, zodpovědnou, pracovitou, dochvilnou a samostatnou osobu. Práce je vhodná pro osoby se zdravotním postižením OZP/TZP . Zkrácený úvazek 4 - 6 hod.

Stavebnictví - Betonář - Mzda 2 x měsíčně, 25-40t. 33 000 Kč

Betonář - mzda 2 x měsíčně, 25-40.000 Kč. Zhotovujeme zavlhlé betonové podlahy. Do našich paret hledáme chlapy, kteří se nebojí práce a chtějí si vydělat dobré peníze. Jedná se o týmovou práci. Ideálně se zednickou praxí.

Gastronomie - Vedoucí směny, hotovkář, minutkář 45 000 Kč

Provozovatel restaurací Praha 1 přijme pro své provozovny kuchaře na HPP, vedoucí směny - nástupní plat 40.000 Kč - po zapracování 45.000 Kč, hotovkář - nástupní plat 38.000 Kč, po zapracování 40.000 Kč, minutkář - nástupní plat 35.000 Kč, po zapracování 38.000 Kč, krátký/dlouhý týden. Pracovní smlouva a přihlášení na úřady samozřejmostí. Nástup možný ihned.

Potravinářství - Pekař slaného-sladkého pečiva 28 000 Kč

Antonínovo pekařství - malé řemeslné pekařství v Praze, hledá pro své nové provozovny, pekaře/ky slaného i sladkého pečiva. Jsme malá rodinná pekárna, velmi pěkné prostředí, směny 12h. krátký/dlouhý týden, denní i noční. Požadujeme chuť do práce a ochotu učit se. Nabízíme možnost ubytování, velmi zajímavý plat 24-30.000 Kč, veškeré příplatky, týden dovolené navíc, stravenky, zam. výhody, pečivo zdarma. Místo prac.: Antonínovo pekařství.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

< Zpět na Vánoční speciál