Na předvánočním trhu v Sedlčanech se mísily všemožné vůně

Sedlčany /FOTOGALERIE/ - Vůně svařeného vína, punče, horkého jablečného nápoje či medoviny, koláčů i klobás soupeřily v sobotu o zájem návštěvníků při vánočně laděných farmářských trzích. Adventní věnce, šperky, ozdoby ze skla, krajky nebo korálky a spoustu dalších věcí nabízeli prodejci celé dopoledne na náměstí v Sedlčanech na Příbramsku.

19.12.2016
SDÍLEJ:

PŘEDVÁNOČNÍ farmářské trhy na náměstí v Sedlčanech si nenechal ujít ani dlouholetý spolupracovník Příbramského deníku Ladislav Hadraba. Pochvaloval si, že ve stáncích je všechno možné, co k nadcházejícím svátečním dnům patří.Foto: Marie Břeňová

Zaměstnankyně Sdružení obcí Sedlčanska připravily pro zpestření soutěž o nejkrásnější vánoční svícen. Přihlásilo se devět regionálních výrobců. Všechny svícny byly krásné a záleželo pouze na vkusu lidí, kteří pro některý z nich hlasovali. Potleskem odměnili diváci vystoupení dětí z Mateřské a Základní školy v Chlumu a žáků z 2. ZŠ Propojení Sedlčany.

Jak to bude s farmářskými trhy v budoucnu, je zatím otevřenou záležitostí.

Tereza Kuchařová za organizátory vysvětlila: „Sdružení obcí Sedlčanska čekají další úkoly. Budeme zpracovávat pro členské obce žádosti pro výběrová řízení. A uvidíme také, jaký bude zájem trhovců, kterým přibude s elektronickou evidencí tržeb administrativa. Pokud se farmářské trhy uskuteční, budou v sobotu před Velikonocemi. Máme je zatím poznamenané v kalendáři na příští rok."

Marie Břeňová

Autor: Redakce

19.12.2016 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

annonce-logo

Nabídky práce

+ Podat inzerát

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

< Zpět na Vánoční speciál