O víkendu se rozsvítí vánoční stromy také na Berounsku

Berounsko - O víkendu 26. a 27. listopadu bude ve znamení zahájení adventu. A na většině míst na Berounsku tuto událost pojali opravdu velkolepě. Například v Berouně je program připraven už od 15 hodin, kdy se v neděli můžete těšit na adventní koncert v kostele sv. Jakuba.

26.11.2016
SDÍLEJ:

Ilustrační fotografie.Foto: archiv Deníku

Další program se už odehraje na Husově náměstí, můžete se těšit na středočeské koledníky, sbor Bonbon a Kamila Střihavku. V 17 hodin se rozsvítí vánoční strom.

V sousedním Králově Dvoře se o vítání adventu starají tradičně děti z počapelské základní školy. „Připravujeme betlémský příběh plný koled. Máme i speciální oblečení. Je to sranda. Před lety tady hrál brácha a moc jsem mu záviděl. Teď budu mezi koledníky já," těší se malý školák na sobotní vystoupení u králodvorského zámku.

Kam na zahájení adventu na BerounskuBezdědice - koncert
v kostele Nanebevzetí Panny Marie začíná v neděli 
27. listopadu od 16 hodin.

Hořovice - Vánoce 
v Hořovicích se konají 
v neděli 27. listopadu na Palackého náměstí, rozsvícení stromu je naplánované na 17. hodinu, akci provází tvořivé dílny 
v budově městského úřadu – od 8 do 16 hodin.

Lochovice - adventní setkání se uskuteční 
v neděli 27. listopadu od 
16 hodin na místním statku, v závěru rozsvícení vánočního stromu.

Lhotka u Lochovic - kulturní program před hasičskou zbrojnicí spojený s rozsvícením vánočního stromu začíná v sobotu 
26. listopadu od 17 hodin.

Žebrák - slavnostní rozsvícení vánočního stromu, které se koná na náměstí, se uskuteční v sobotu 26. listopadu, doprovodný program zde začíná v 16 hodin

Osov - adventní koncert 
v kostele Narození sv. Jana Křtitele se koná v sobotu 
26. listopadu od 16 hodin

Beroun - v centru Berouna můžete slavit 1. adventní neděli už od 16 hodin. Hlavní koncert Kamila Střihavky začne po 17. hodině 
po rozsvícení stromu.

Králův Dvůr - betlémský příběh v podání žáků ZŠ Počaply se uskuteční 
v sobotu v 17 hodin. Akce se koná na místním zámku.

Karlštejn - bohatý program, muzikantský, taneční i divadelní, je připraven na počest císařovny Elišky v Karlštejně. Slavná choť Otce vlasti Karla IV. do podhradí v čele své družiny dorazí v neděli. Akce se koná od 12 hodin do večera. Těšit se můžete například na kapelu Třehusk, šermířskou skupinu Alotrium a další.  

Autor: Petra Lišková

26.11.2016 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič vysokozdvižných vozíků 16 170 Kč

Řidiči vysokozdvižných vozíků ŘIDIČ VZV - nepřetržitý provoz - PROSTĚJOV. Požadované vzdělání: úsv. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 16170 kč, mzda max. 19635 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: ŘIDIČ VZV - nepřetržitý provoz - PROSTĚJOV, , Do nepřetržitého provozu (krátký/dlouhý týden, 2 směny/5 směn) ve strojírenské společnosti v Prostějově přijmeme řidiče VZV s praxí a ŘP sk. B., , !!! NOVĚ NAVÝŠENA MZDA 105 Kč/hod + !!! NOVĚ PŘÍPLATKY !!! - MOŽNO AŽ 120 Kč/hod + stravenky + možný příspěvek na ubytování., , Nástup možný ihned., , Jde o dlouhodobé zaměstnání na pracovní smlouvu., , Máte-li zájem nebo dotazy, kontaktujte nás na tel: 773 447 447 nebo pošlete svůj životopis na e-mail: prace@gasl.cz.. Pracoviště: Gasl cz s.r.o. - pobočka prostějov, Nerudova, č.p. 599, 796 01 Prostějov 1. Informace: Kontakt, +420 773 447 447.

Vzdělávání a školství - Přijmeme pedagoga pro I. stupeň ZŠ 27 000 Kč

ZŠ a MŠ Suchodol hledá do svého kolektivu učitele/ku pro první a druhou třídu ZŠ. Práce na plný, nebo částečný úvazek. Nabízíme moderní vybavení, příjemné prostředí a dobré platové ohodnocení 23.000-27.000 Kč. Možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou.

Doprava a logistika - Řidič s vlastním vozem letiště 35 000 Kč

Řidič letiště Přijmeme řidiče s vlastním úsporným vozem s klimatizací (kombi výhodou) pro odvoz zákazníků z Prahy na Letiště Praha. Tržba z jedné zakázky 400-650 Kč, naše provize 20 %. Nabízíme až 6 zakázek denně (dle Vašich časových možností), pokud chcete hodně jezdit, odnesete si 35.000 Kč čistého měs. Požadujeme čistý TR, ŘP sk. B, bydliště v Praze. Neomezujeme stáří vozu, žádáme výborný technický stav. Vratná kauce 7.000 Kč (lze splácet). Nástup ihned. Nepřijímáme řidiče jiných dispečinků.

Obchod - Prodavačka květin na HPP pro P1 23 400 Kč

Přijmeme prodavačku květin do kamenného obchodu na Prahu 1, krátký/dlouhý týden. Nástup možný ihned! Příjemné pracovní prostředí. Výhodné platební podmínky - HM 23.400 Kč.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

< Zpět na Vánoční speciál