OBRAZEM: Sídlištní jarmark podpořil indického chlapce

Nymburk - Už poosmé spojili učitelé a žáci Základní školy Letců R.A.F. v Nymburce své síly, aby vyrobili krásné vánoční dárky a dekorace a nabídli je na Sídlištním jarmarku. Utržené peníze, kterých bývá podle zástupce ředitele Radka Procházky kolem deseti tisíc korun, pak využijí pro nejsmysluplnější věc.

8.12.2016
SDÍLEJ:

Sídlištní jarmark připravili učitelé a žáci Základní školy Letců R.A.F v Nymburce už po osmé.Foto: DENÍK/ Milena Jínová

„Jelikož naše škola adoptovala na dálku chlapce z Indie, část peněz jde pro něj. Zbytek využijeme na materiály, které použijí žáci při dalších výtvarných aktivitách," vysvětlil Radek Procházka s tím, že by se takové akce, kde se sejdou lidé ze sídliště a popovídají si, mělo konat co nejvíce.

Autor: Milena Krejsová

8.12.2016 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Gastronomie - Kuchař/ka na krátký/dlouhý týden 30 000 Kč Do nové restaurace "Stodola Herink" v Herinku u Průhonic, přijmeme kuchaře nebo kuchařku na krátký/dlouhý týden. Nabízíme 30.000 Kč/měsíc čistého, vše na výplatní pásce, bonusy a benefity, přátelské prostředí a práci v nově a skvěle vybavené kuchyni s nejmodernějšími technologiemi. Administrativa - Administrativní pracovnice 16 000 Kč Administrativa Přijmeme administrativní pracovnici do řeznictví v ČB. Pracovní náplň je vedení interního účetnictví (pokladna, sklad - program winshop, související administrativa). Pracovní doba: 11h – do 18:30. Praxe výhodou, nástup možný ihned. Zaměstnancům dáváme stravenky, plat je jim zasílán do 5. dne v měsíci, jsme schopni zajistit i bydlení. Obchod - Prodavačka na čerpací stanici 27 000 Kč Přijmu pokladní na čerpací stanici KM Prona na Průmyslové ulici v Praze 10 u stanice autobusu. Práce na denní a noční směny, krátký/dlouhý týden. Příplatky za noční směny a za víkendy. Stavebnictví - Hledáme mistry 39 200 Kč Hledáme mistry Hledáme vedoucí prací - mistry pro práce na železničním svršku pro provozovny P10 Vršovice a Benešov u Prahy. Místem práce je Pha a blízké okolí. Nástup možný ihned. Jednosměnný provoz, pracovní doba 6,30-15,00 hodin. Bonusy - 13. plat, příspěvek na životní pojištění 2.500 Kč měs., předdovolenkový příspěvek, cestovní náhrady, 25 dní dovolené, proplacení přesčasových hodin.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

< Zpět na Vánoční speciál

DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY