OBRAZEM: Vánoční trhy ve Vídni lákají i na bruslení v parku

Vídeň - Vídeňské vánoční trhy na radničním náměstí jsou už v polovině listopadu v plném proudu. Pořadatelé připravili pro návštěvníky téměř 150 stánků.

16.11.2016
SDÍLEJ:

Vídeňské vánoční trhy na radničním náměstí jsou už v polovině listopadu v plném proudu.Foto: DENÍK/Přemysl Spěvák

Zájem je hlavně o vánoční punče a nejrůznější dobroty. Velkým lákadlem pod radnicí je i možnost bruslení na ledové ploše v tamním parku.

Po soumraku se každý den až do 26. prosince rozzáří celé Radniční náměstí i s nepřehlédnutelnou dominantou. Trhy končí mezi půl desátou a desátou večer.

Ve Vídni se postupně rozjíždějí vánoční trhy i na dalších místech. Areál staré nemocnice Alten AKH je oblíbeným místem setkávání zejména studentů a rodin s dětmi. Vánoční vesnička na náměstí Marie Terezie nabízí procházku kolem desítek stánků. Kulturní a vánoční trh před zámkem Schönbrunn zahájí program v sobotu 19. listopadu.

Vánoční trhy na Rathausplatz
- téměř 150 stánků
- otevřeny neděle až čtvrtek od 10 hodin do 21:30, pátek až sobota do 22 hodin
- možnost bruslení v parku, vstupné na ledovou plochu 6,5 euro (děti a skupiny sleva)
- veřejná doprava: stanice metra Rathaus (přímá linka U2 ze stanice Stadion, kde je autobusové nádraží)

Autor: Přemysl Spěvák

16.11.2016 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Ochrana a ostraha - Vrátnice - domovník 12 000 Kč

Vrátní Do našeho týmu hledáme spolehlivou, zodpovědnou, pracovitou, dochvilnou a samostatnou osobu. Práce je vhodná pro osoby se zdravotním postižením OZP/TZP . Zkrácený úvazek 4 - 6 hod.

Stavebnictví - Betonář - Mzda 2 x měsíčně, 25-40t. 33 000 Kč

Betonář - mzda 2 x měsíčně, 25-40.000 Kč. Zhotovujeme zavlhlé betonové podlahy. Do našich paret hledáme chlapy, kteří se nebojí práce a chtějí si vydělat dobré peníze. Jedná se o týmovou práci. Ideálně se zednickou praxí.

Gastronomie - Vedoucí směny, hotovkář, minutkář 45 000 Kč

Provozovatel restaurací Praha 1 přijme pro své provozovny kuchaře na HPP, vedoucí směny - nástupní plat 40.000 Kč - po zapracování 45.000 Kč, hotovkář - nástupní plat 38.000 Kč, po zapracování 40.000 Kč, minutkář - nástupní plat 35.000 Kč, po zapracování 38.000 Kč, krátký/dlouhý týden. Pracovní smlouva a přihlášení na úřady samozřejmostí. Nástup možný ihned.

Potravinářství - Pekař slaného-sladkého pečiva 28 000 Kč

Antonínovo pekařství - malé řemeslné pekařství v Praze, hledá pro své nové provozovny, pekaře/ky slaného i sladkého pečiva. Jsme malá rodinná pekárna, velmi pěkné prostředí, směny 12h. krátký/dlouhý týden, denní i noční. Požadujeme chuť do práce a ochotu učit se. Nabízíme možnost ubytování, velmi zajímavý plat 24-30.000 Kč, veškeré příplatky, týden dovolené navíc, stravenky, zam. výhody, pečivo zdarma. Místo prac.: Antonínovo pekařství.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

< Zpět na Vánoční speciál