Příběh hodný Vánoc: dopis doletěl až k Ježíškovi

Mladá Boleslav - Když prvňáčci z mladoboleslavské 2. základní školy posílali Ježíškovi přáníčka na baloncích naplněných heliem, možná ani nevěřili, že přání k Ježíškovi opravdu doletí. A přece se stalo. A Ježíšek dokonce naděloval ještě před Štědrým dnem

26.12.2016
SDÍLEJ:

Eliška dostala od Ježíška v předstihu vysněný globus.Foto: Deník

Hrdinkou tohoto vánočního příběhu je Eliška Ulmanová. Právě její balonek totiž doletěl do zázemí firmy SAS Automotive v Plazích, jejíž zaměstnanci po přečtení dopisu neváhali a na globus se malé Elišce složili. V pondělí 19. prosince jej pak za celou firmu malé Elišce přivezla až do školy Markéta Příhonská.

Eliška měla z tohoto dárku velkou radost. A radost udělal tento vpravdě vánoční skutek i Eliščiným rodičům. Ti proto zaměstnancům firmy sídlící v Plazích přes školu i Boleslavský deník posílají poděkování: „Milí Ježíškové, jako rodiče Elišky bychom vám chtěli moc poděkovat. To, co jste pro ni udělali, je opravdu milé gesto, v dnešní době až neuvěřitelné. Vykouzlili jste jí ty nejkrásnější Vánoce. Když balonek vypouštěla, moc nevěřila, že k Ježíškovi doletí. Ale když si dárek nesla domů, byla tou nejšťastnější holčičkou na světě."

Vzpomínáte na podobný příběh Elišky Vanišové, jejíž balonek s přáním před dvěma lety doletěl z Mnichova Hradiště až do Polska? Zdá se, že Elišky to mají u Ježíška zkrátka dobře zařízené.

Čtěte také: Z Polska Elišce přiletěla šála, čepice, slovník, ale i sladkosti

Autor: Martin Weiss

26.12.2016 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Vychovatel 15 000 Kč Vychovatelé pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami vychovatel - speciální pedagog. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 27940 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Odborná a pedagogická způsobilost podle zákona č. 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících a změně některých zákonů, asistentak pedagoga speciální třídy pro žáky se zdravotním postižením na 0,75 úvazku. Pracoviště: Základní škola, blatná, holečkova 1060, Holečkova, č.p. 1060, 388 01 Blatná. Informace: Radka Kocúrová, +420 383 422 881. Služby - Úklid servisu 18 000 Kč Do společnosti Auto Jarov hledáme nové kolegy/kolegyně na pozici pracovník/pracovnice úklidu. Náplní práce je zajištění čistoty autosalonů a sociálního zařízení. Pracuje se na směny po-pá ranní: 6.00-14.30hod. a 1x do týdne odpolední: 6.00-18.00h. a 1x sobota do měsíce 7.00-14.00hod. Možnost kratšího úvazku i práce na dohodu (128 Kč/h). Zdravotnictví - Pečovatel, ošetřovatel 20 000 Kč Hledáme pracovníky na pozice pečovatel - pracovník v sociálních službách, pro naše zařízení Domov se zvláštním režimem - Telč. 12hodinové směny (denní, noční). Technika a elektrotechnika - Technik kolejových vozidel 33 300 Kč Společnost Rail clinic s.r.o. přijme do svých řad zaměstnance pro pozici technik oprav pro mobilní servis nákladních vagonů. Předchozí znalost kolejových vozidel, řidičský průkaz a svářecí průkaz výhodou. Nástup možný ihned.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

< Zpět na Vánoční speciál