Rakovnicko: vánoční koledy si spolu zazpíváme už pošesté

Rakovnicko - Rok se s rokem sešel a je to opět tady. Ve středu 14. prosince se uskuteční už šestý ročník akce pořádané pod záštitou regionálních Deníků - Česko zpívá koledy. Letos se lidé sejdou na sedmi místech Rakovnicka, aby si v uvedený den přesně v 16 hodin společně po celé České republice i s krajany v zahraničí zazpívali pět koled.

11.12.2016
SDÍLEJ:

Česko zpívá koledy i na RakovnickuFoto: Rakovnický deník

Zpívat se bude tradičně v Čisté, Zavidově, Novém Strašecí, Krušovicích, Městečku, Hořesedlích, Pavlíkově, a zajet se podívat můžete také do nedalekých Lán. Zazní oblíbené koledy Nesem vám noviny, Půjdem spolu do betléma, Pásli ovce valaši, Narodil se Kristus Pán i méně známější Veselé vánoční hody.

Místní pořadatelé si pro akci Česko zpívá koledy mnohde připravili zajímavý doprovodný program. Drobné občerstvení bude všude zajištěno. Na internetových stránkách www.ceskozpivakoledy.cz je možné si stáhnou zpěvník a všechny koledy si poslechnout.

V Městečku se bude zpívat u restauraci U Hanušů.V Čisté je naplánováno setkání u vánočního stromečku za radnicí. V Krušovicích se bude zpívat v místním kulturním centru a akce bude spojena s výrobou vánoční dekorace.

Lidé z Lán a okolí se ke společnému zpívání sejdou na náměstí u restaurace Narpa. Koledy budou předzpívávat členové pěveckého sboru Chorus Laneum. V Hořesedlích si koledy zazpívají tradičně u budovy obecního úřadu a mateřinky. V Pavlíkově se zpívá tradičně u kostela.

Na všech místech v uvedených obcích bude zajištěno drobné občerstvení.

Autor: Jana Elznicová

11.12.2016 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Doprava a logistika - Řidič sk. B - přeprava z letiště 65 535 Kč

Přepravní společnost hledá řidiče a řidičky s vlastním vozem pro přepravu osob z Letiště Praha Ruzyně do hotelů v rámci Prahy. Nejsme Uber ale smluvní přepravce. Rozpis zakázek znáte předem, atraktivní výdělek zaručen.

Výroba - Výroba Seřizovači 21 500 Kč

Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů Obráběči kovů - soustružník | Olomouc (1803002). Požadované vzdělání: úsv. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 21500 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Obráběč kovů - soustružník | Olomouc (1803002), , Jste vhodným uchazečem, pokud:, - máte SŠ nebo SOU vzdělání (obráběč kovů - soustružník), - ovládáte znalost čtení výrobního příkazu a technické dokumentace, - máte praxi ve výrobní společnosti, , Budete se věnovat:, - obrábění dle technologického postupu, - kontrola a měření podle předepsaných měřidel, - identifikace neshodných kusů, , Proč by se Vám mohla tato pracovní nabídka líbit?, - nabízíme práci na HPP, - máte možnost přestupu do kmene firmy, - máte nárok na 25 dní dovolené , - přispíváme na stravování, , Pracoviště: Olomouc, Mzda: mzda od 21.500 Kč + čtvrtletní bonusy, Nástup: dle dohody, Směnnost: třísměnný provoz, , Pokud vás uvedené informace oslovily, splňujete požadavky nebo máte k nabízené pozici jakékoliv dotazy, kontaktujte nás na tel. 773 447 447 anebo e-mailem na prace@gasl.cz.. Pracoviště: Gasl cz s.r.o.., Pavelčákova, č.p. 437, 779 00 Olomouc 9. Informace: Kontakt, +420 773 447 447.

Gastronomie - ČÍŠNÍKA 15 000 Kč

přijmeme do restaurace Na Hrádku, Šlikova 15, Praha 6 - Břevnov, k okamžitému nástupu, krátký/dlouhý týden. Samostatnost podmínkou, mzda 15.000 Kč. Veškeré bližší info na uvedené adrese nebo na tel.

Gastronomie - Výdejce jídel 22 000 Kč

Hledáme zaměstnance na HPP do moderní samoobslužnou restaurace (pracoviště na Praze 2 v areálu nemocnice na Karlově náměstí). Náplň práce: nakládání a přeprava jídel, výdej jídel přes pult. Pracovní doba: Po-Pá 6.00-14.30 h.


< Zpět na Vánoční speciál