Rakovnicko: vánoční koledy si spolu zazpíváme už pošesté

Rakovnicko - Rok se s rokem sešel a je to opět tady. Ve středu 14. prosince se uskuteční už šestý ročník akce pořádané pod záštitou regionálních Deníků - Česko zpívá koledy. Letos se lidé sejdou na sedmi místech Rakovnicka, aby si v uvedený den přesně v 16 hodin společně po celé České republice i s krajany v zahraničí zazpívali pět koled.

11.12.2016
SDÍLEJ:

Česko zpívá koledy i na RakovnickuFoto: Rakovnický deník

Zpívat se bude tradičně v Čisté, Zavidově, Novém Strašecí, Krušovicích, Městečku, Hořesedlích, Pavlíkově, a zajet se podívat můžete také do nedalekých Lán. Zazní oblíbené koledy Nesem vám noviny, Půjdem spolu do betléma, Pásli ovce valaši, Narodil se Kristus Pán i méně známější Veselé vánoční hody.

Místní pořadatelé si pro akci Česko zpívá koledy mnohde připravili zajímavý doprovodný program. Drobné občerstvení bude všude zajištěno. Na internetových stránkách www.ceskozpivakoledy.cz je možné si stáhnou zpěvník a všechny koledy si poslechnout.

V Městečku se bude zpívat u restauraci U Hanušů.V Čisté je naplánováno setkání u vánočního stromečku za radnicí. V Krušovicích se bude zpívat v místním kulturním centru a akce bude spojena s výrobou vánoční dekorace.

Lidé z Lán a okolí se ke společnému zpívání sejdou na náměstí u restaurace Narpa. Koledy budou předzpívávat členové pěveckého sboru Chorus Laneum. V Hořesedlích si koledy zazpívají tradičně u budovy obecního úřadu a mateřinky. V Pavlíkově se zpívá tradičně u kostela.

Na všech místech v uvedených obcích bude zajištěno drobné občerstvení.

Autor: Jana Elznicová

11.12.2016 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Gastronomie - Kuchař/ka na krátký/dlouhý týden 30 000 Kč Do nové restaurace "Stodola Herink" v Herinku u Průhonic, přijmeme kuchaře nebo kuchařku na krátký/dlouhý týden. Nabízíme 30.000 Kč/měsíc čistého, vše na výplatní pásce, bonusy a benefity, přátelské prostředí a práci v nově a skvěle vybavené kuchyni s nejmodernějšími technologiemi. Administrativa - Administrativní pracovnice 16 000 Kč Administrativa Přijmeme administrativní pracovnici do řeznictví v ČB. Pracovní náplň je vedení interního účetnictví (pokladna, sklad - program winshop, související administrativa). Pracovní doba: 11h – do 18:30. Praxe výhodou, nástup možný ihned. Zaměstnancům dáváme stravenky, plat je jim zasílán do 5. dne v měsíci, jsme schopni zajistit i bydlení. Obchod - Prodavačka na čerpací stanici 27 000 Kč Přijmu pokladní na čerpací stanici KM Prona na Průmyslové ulici v Praze 10 u stanice autobusu. Práce na denní a noční směny, krátký/dlouhý týden. Příplatky za noční směny a za víkendy. Stavebnictví - Hledáme mistry 39 200 Kč Hledáme mistry Hledáme vedoucí prací - mistry pro práce na železničním svršku pro provozovny P10 Vršovice a Benešov u Prahy. Místem práce je Pha a blízké okolí. Nástup možný ihned. Jednosměnný provoz, pracovní doba 6,30-15,00 hodin. Bonusy - 13. plat, příspěvek na životní pojištění 2.500 Kč měs., předdovolenkový příspěvek, cestovní náhrady, 25 dní dovolené, proplacení přesčasových hodin.

< Zpět na Vánoční speciál

DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY