V Malešově přivítají advent na tvrzi

Malešov - Tradiční Advent na tvrzi v Malešově na Kutnohorsku přivítá návštěvníky v neděli 4. prosince. Brány tvrzi se otevřou v 11 hodin. Bude možné absolvovat komentovanou prohlídku tvrze, kde příchozí nasají atmosféru vánočních svátků i díky znějícím koledám. Chybět nebudou ani stánky s drobnými vánočními předměty a dárky.

30.11.2016
SDÍLEJ:

Malešovská tvrzFoto: Archiv organizátorů

Organizátoři mysleli i na nejmenší. Děti se tak mohu od 13.30 hodin těšit na pohádku Jak se Jíra mlynářem stal, která se bude hrát v prostorách malešovského pivovaru. Letos poprvé se tak malešovský advent bude konat na dvou místech současně, na tvrzi i v pivovaru, který je těsně před dokončením.

Stále větší počet návštěvníků, který na malešovskou tvrz zavítá, tak bude moci využít vícero prostoru k sezení. Pro milovníky hudby je na 15.30 hodin připraven koncert vánoční hudby, tentokrát v podání souboru Šestet. Soubor na stejném místě vystoupil již loni a měl velký úspěch. Brány malešovské tvrze se uzavřou v 17 hodin.

Na druhou adventní neděli jsou do Malešova zváni všichni, kdo se na chvíli potřebují zastavit, zklidnit a navodit adventní atmosféru. Chybět nebude ani voňavé občerstvení a teplé pití pro zahřátí.

Autor: Hana Kratochvílová

30.11.2016
SDÍLEJ:

SERVIS


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

< Zpět na Vánoční speciál