Vymyslete jméno letošnímu vánočnímu stromu v Hradišti a vyhrajte

Uherské Hradiště – Slovácký deník ve spolupráci s Klubem kultury v Uherském Hradišti vyhlašuje 3. ročník soutěže o nejpřiléhavější jméno letošního vánočního stromu na Masarykově náměstí v Uherském Hradišti, který tam slavnostně rozsvítí v pátek 25. listopadu v 17 hodin.

14.11.2016
SDÍLEJ:

Ve středečních dopoledních hodinách přivezly pracovní čety na Masarykovo náměstí v Uherském Hradišti vánoční strom. Ten letošní měří téměř dvanáct metrů a pochází z Mařatic.Foto: DENÍK/Vojtěch Trubačík

Jméno vánočního stromu, kterým je letos smrk ztepilý z ulice Sadová v Mařaticích posílejte na jit­ka.machalkova@de­nik.cz, a to do středy 23. listopadu do 12 hodin. Odborná porota vybere nejlepší návrh. Autor vybraného jména získá také malou cenu z Klubu kultury Uherské Hradiště.

Součástí programu rozsvěcení vánočního stromu a vánoční výzdoby starostou města bude také překvapení a zábavné andělské hrátky nejen pro děti s Jirkou Hadašem. Chybět nebudou stánky s vánočním občerstvením. Dále se návštěvníci tamního Masarykova náměstí můžou těšit na 1. a 2. adventní víkend s programem, na Mikulášský rej 5. prosince od 15 hodin a na Vánoční jarmark 10. – 23. prosince.

Související

Vánoční strom v Uherském Hradišti nese jméno Naděje

Vánoční strom ozářil Hradiště. Nese jméno Marek.

Autor: Redakce

14.11.2016 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

< Zpět na Vánoční speciál

DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY