Výstava Floria Vánoce 2016 byla interaktivní: vyráběly se i ozdoby

Kroměříž – Betlémy, ukázka řezbářské dílny, živá výroba keramických hrníčků, ale i různé soutěže o nejkrásněji nazdobený stromeček či výrobu vánoční ozdoby: Floria Vánoce přilákala stovky lidí, navíc děti dostaly dárek, mohly totiž za vstupenku také do dětského světa.

4.12.2016
SDÍLEJ:

V rámci výstavy Floria Vánoce 2016 lidé mohli obdivovat krásně nazdobené stromečky, hlasovat pro ten nejkrásnější, ale také zkusit ruční výrobu ze dřeva.Foto: DENÍK/Daniela Zedníčková

„Vyrazili jsme v sobotu a my s manželkou jsme obdivovaly krásné betlémy. Docela mne překvapilo, že jsme si mohli vyzkoušet udělat i nějakou postavičku či výrobek ze dřeva a byť se to zdá jednoduché, tak ani omylem. No a děti samozřejmě nejvíce potěšil kouzelník Šeklin, ale i mnoho betlémů no a samozřejmě dětský svět," usmál se tatínek Milan František z Holešova.

Mimo kouzelníky a vánoční motivy proběhla také výstava ozdobených stromečků z celého kraje.

„Lidé mohli hlasovat o nejkrásnější nazdobený stromeček, mezi účastníky byly mateřské a základní školy například ze Zdounek, Litenčic či Kroměříže," objasnila za Výstaviště Floria pro Kroměřížský deník Andrea Majdová.

DANIELA ZEDNÍČKOVÁ

Autor: Redakce

4.12.2016 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

< Zpět na Vánoční speciál