Výstava Floria Vánoce 2016 byla interaktivní: vyráběly se i ozdoby

Kroměříž – Betlémy, ukázka řezbářské dílny, živá výroba keramických hrníčků, ale i různé soutěže o nejkrásněji nazdobený stromeček či výrobu vánoční ozdoby: Floria Vánoce přilákala stovky lidí, navíc děti dostaly dárek, mohly totiž za vstupenku také do dětského světa.

4.12.2016
SDÍLEJ:

V rámci výstavy Floria Vánoce 2016 lidé mohli obdivovat krásně nazdobené stromečky, hlasovat pro ten nejkrásnější, ale také zkusit ruční výrobu ze dřeva.Foto: DENÍK/Daniela Zedníčková

„Vyrazili jsme v sobotu a my s manželkou jsme obdivovaly krásné betlémy. Docela mne překvapilo, že jsme si mohli vyzkoušet udělat i nějakou postavičku či výrobek ze dřeva a byť se to zdá jednoduché, tak ani omylem. No a děti samozřejmě nejvíce potěšil kouzelník Šeklin, ale i mnoho betlémů no a samozřejmě dětský svět," usmál se tatínek Milan František z Holešova.

Mimo kouzelníky a vánoční motivy proběhla také výstava ozdobených stromečků z celého kraje.

„Lidé mohli hlasovat o nejkrásnější nazdobený stromeček, mezi účastníky byly mateřské a základní školy například ze Zdounek, Litenčic či Kroměříže," objasnila za Výstaviště Floria pro Kroměřížský deník Andrea Majdová.

DANIELA ZEDNÍČKOVÁ

Autor: Redakce

4.12.2016 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Ochrana a ostraha - Vrátnice - domovník 12 000 Kč

Vrátní Do našeho týmu hledáme spolehlivou, zodpovědnou, pracovitou, dochvilnou a samostatnou osobu. Práce je vhodná pro osoby se zdravotním postižením OZP/TZP . Zkrácený úvazek 4 - 6 hod.

Stavebnictví - Betonář - Mzda 2 x měsíčně, 25-40t. 33 000 Kč

Betonář - mzda 2 x měsíčně, 25-40.000 Kč. Zhotovujeme zavlhlé betonové podlahy. Do našich paret hledáme chlapy, kteří se nebojí práce a chtějí si vydělat dobré peníze. Jedná se o týmovou práci. Ideálně se zednickou praxí.

Gastronomie - Vedoucí směny, hotovkář, minutkář 45 000 Kč

Provozovatel restaurací Praha 1 přijme pro své provozovny kuchaře na HPP, vedoucí směny - nástupní plat 40.000 Kč - po zapracování 45.000 Kč, hotovkář - nástupní plat 38.000 Kč, po zapracování 40.000 Kč, minutkář - nástupní plat 35.000 Kč, po zapracování 38.000 Kč, krátký/dlouhý týden. Pracovní smlouva a přihlášení na úřady samozřejmostí. Nástup možný ihned.

Potravinářství - Pekař slaného-sladkého pečiva 28 000 Kč

Antonínovo pekařství - malé řemeslné pekařství v Praze, hledá pro své nové provozovny, pekaře/ky slaného i sladkého pečiva. Jsme malá rodinná pekárna, velmi pěkné prostředí, směny 12h. krátký/dlouhý týden, denní i noční. Požadujeme chuť do práce a ochotu učit se. Nabízíme možnost ubytování, velmi zajímavý plat 24-30.000 Kč, veškeré příplatky, týden dovolené navíc, stravenky, zam. výhody, pečivo zdarma. Místo prac.: Antonínovo pekařství.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

< Zpět na Vánoční speciál