Výtěžek z rozsvěcení stromu předali Domovu seniorů v Benešově

Benešov - Ředitel Domova seniorů ve Villaniho ulici v Benešově Jaroslav Duras a vedoucí sociální pracovnice Kristýna Kubásková obdrželi v úterý Mikulášskou nadílku v podobě šeku na 8000 korun z výtěžku charitativní sbírky v pasáži Tyršovy ulice při rozsvěcení vánočního stromu organizovaného Dagmar Oprišovou a Renátou Auresvaldovou.

6.12.2016
SDÍLEJ:

Ředitel Domova seniorů ve Villaniho ulici a vedoucí sociální pracovnice převzali v úterý 6. prosince šek na úhradu kulturních programů a materiálu pro tvůrčí dílny.Foto: Deník/ Ladislav Jerie

„Jste jediní v Benešově, kteří nás takto podporují. Peníze použijeme na kulturní programy pro klienty a nákup materiálu do tvůrčích dílen," poděkoval Jaroslav Duras.

Autor: Ladislav Jerie

6.12.2016
SDÍLEJ:

SERVIS

Gastronomie - Kuchař/ka na krátký/dlouhý týden 30 000 Kč Do nové restaurace "Stodola Herink" v Herinku u Průhonic, přijmeme kuchaře nebo kuchařku na krátký/dlouhý týden. Nabízíme 30.000 Kč/měsíc čistého, vše na výplatní pásce, bonusy a benefity, přátelské prostředí a práci v nově a skvěle vybavené kuchyni s nejmodernějšími technologiemi. Administrativa - Administrativní pracovnice 16 000 Kč Administrativa Přijmeme administrativní pracovnici do řeznictví v ČB. Pracovní náplň je vedení interního účetnictví (pokladna, sklad - program winshop, související administrativa). Pracovní doba: 11h – do 18:30. Praxe výhodou, nástup možný ihned. Zaměstnancům dáváme stravenky, plat je jim zasílán do 5. dne v měsíci, jsme schopni zajistit i bydlení. Obchod - Prodavačka na čerpací stanici 27 000 Kč Přijmu pokladní na čerpací stanici KM Prona na Průmyslové ulici v Praze 10 u stanice autobusu. Práce na denní a noční směny, krátký/dlouhý týden. Příplatky za noční směny a za víkendy. Stavebnictví - Hledáme mistry 39 200 Kč Hledáme mistry Hledáme vedoucí prací - mistry pro práce na železničním svršku pro provozovny P10 Vršovice a Benešov u Prahy. Místem práce je Pha a blízké okolí. Nástup možný ihned. Jednosměnný provoz, pracovní doba 6,30-15,00 hodin. Bonusy - 13. plat, příspěvek na životní pojištění 2.500 Kč měs., předdovolenkový příspěvek, cestovní náhrady, 25 dní dovolené, proplacení přesčasových hodin.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

< Zpět na Vánoční speciál

DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY