Zpívání koled v sedlčanském domově seniorů podpořil smíšený sbor Záboj

Sedlčany /FOTOGALERIE/ - Domov seniorů v Sedlčanech na Příbramsku se již třetím rokem zapojil do akce Česko zpívá koledy. Letos seniory ve zpěvu vydatně podpořil sedlčanský smíšený pěvecký sbor Záboj se sbormistryní Vladimírou Severovou. V tomto adventním čase chodí Záboj i děti potěšit klienty pravidelně a tentokrát se podařilo jejich účinkování spojit s akcí Deníku v jeden den.

14.12.2016
SDÍLEJ:

LETOS v sedlčanském domově seniorů vydatně podpořil akci Česko zpívá koledy také smíšený pěvecký sbor Záboj.Foto: Marie Břeňová

Ne všechny koledy senioři znali, ale alespoň si melodie broukali. Nejsilněji zaznělo jídelnou Narodil se Kristus Pán. Ke zpěvu se přidali i někteří zaměstnanci domova a známým tónům neodolaly ani kuchařky, které připravovaly právě večeři.

Sváteční pořad moderoval Vladimír Voráč, který na začátku s akcí Deníků přítomné blíže seznámil. Jeho zkušené oko odhadlo, že spolu s účinkujícími se do ní zapojilo na 150 lidí.

Na otázku, zda se mu v adventním čase koledy „nezajídají", moderátor odpověděl: „K Vánocům to patří. Mám výhodu, že nechodím nakupovat do supermarketů a obchodních domů, tak si je naopak vždycky rád poslechnu. Minulý týden jsme byli s manželkou na skupině Babouci, kde hraje i můj syn, v Praze. Nakonec zahráli Tichou noc a to se přiznám, že jsem byl úplně naměko, protože od dechové kapely bych to nečekal."

Marie Břeňová

Autor: Redakce

14.12.2016 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

annonce-logo

Nabídky práce

+ Podat inzerát

< Zpět na Vánoční speciál